תפריט יצירת קשר התקשר

שמשונית מודפסת

החומר החזק והאיכותי שממנו עשויה שמשונית גורם לאנשים רבים לרצות להשתמש בחומר הזה למטרות שונות. אנשים משתמשים בשמשוניות למגוון צרכים אבל השימוש בהם הופך לאפקטיבי הרבה יותר כשמדפיסים על השמשוניות עיצובים גרפיים לבית העסק שלך או לצורך מטרה אחרת. שמשונית מודפסת היא כלי פרסום לכל דבר, ניתן להדפיס שמשוניות בגדלים שונים החל מחצי מטר על חצי מטר וללא הגבלה. הגדלים הנפוצים ביותר בקרבת הדפסת השמשוניות הם גדלים הקטנים מ-5 מטרים על 5 מטרים, אך כמובן שאין זו הגבלה ויש דרכים מיוחדות להדפיס בגדלים גדולים יותר ואף להלחים 2 הדפסות באיכות יוצאת מן הכלל.

הדפסה על גבי שמשונית צריכה להיעשות ללא פשרות על איכות. כשמדפיסים על חומר כמו שמשונית יש צורך לוודא שהמדפסות מדייקות בצבעים ושהעבודה ניתנת תוך כדי הקפדה על גדלים מדויקים ושכל העבודה על הפינות נעשית לעילא ולעילא. במקרים בהם רוצים לתלות את השמשונית באמצעות חבלים או רצועות, ניתן להוסיף טבעות שבהן ניתן להשתחיל את אותם חומרים או להשתמש בגימורים שונים כדי להפוך את השמשונית לשמישה לפי הצורך.

בדרך כלל שעסק ניגש אלינו כדי להדפיס שמשוניות, הוא מגיע עם כל קבצי העיצוב הגרפי הנחוצים. קבצים אלו עוצבו על ידי מעצבים שיצרו קובץ בדיוק לפי הפורמט והגודל הנדרשים כדי שיהיה אפשר להדפיס את התמונה על השמשונית באיכות גבוהה ובגדלים גדולים. במידה ולא, דעו שאנחנו גם מציעים שירותי גרפיקה לפי צורך בתוספת תשלום. למעשה אתם חוסכים בכך כסף מכיוון שאתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים לשמשונית מודפסת אצל חברה אחת ובמחירים חסרי תקדים.

מחשבון מחירים
המחיר למטר מתחיל מ-49 ₪.
ככל שתקנו יותר מטרים, המחיר למטר ירד.
למעלה