תפריט יצירת קשר

היתרונות של הדפסת שלטים לעסקים

שיטת הפרסום הקלאסית הייתה בעבר באמצעות שלט פח שמוטבע עליו שם העסק או החברה, כך נהוג היה לפרסם את העסק או החברה. כידוע , עולם השיווק והפרסום משתנה שבתות לבקרים אך השלטים נחשבים עדיין שיטת שיווק יעילה, פשוטה ואפקטיבית לסוגי עסק רבים. במציאות החדשה שהכל מהיר ויש זמן מוקצב לכל דבר, כולל בתחום הפרסום, נדרשת תמיד מחשבה יצירתית, חדה ומחוץ לקופסא, שתצליח למשוך את תשומת הלב ולגרום לכל לקוח פוטנציאלי לזכור את העסק. שלט ענק שמתנוסס מעל בית העסק עשוי תמיד לעורר תשומת הלב ולעשות את העבודה הרבה יותר מכל פרסומת באחת המדיות. תלייה של שלט תהייה כרוכה באישורים שמאשרים שהשלט עומד בכל הקריטריונים הקבועים בחוק וכן בתשלום אגרה שנתית לרשות המקומית.

היתרונות

שלט הוא לפני הכל מיתוג עסקי עבור העסק. הוא נמצא בסמוך אליו ומפנה באופן אלגנטי כל אדם או לקוח שנמצא בקרבת מקום לכיוון העסק. שלט יכול להגיע במנעד של גדלים וצבעים, להיות מזוהה עם לוגו מסוים או עם מותג ספציפי שנרצה לפרסם ולמשוך באמצעותו קהל. ניתן להניח אותו במקומות אסטרטגיים במיוחד שימשוך תשומת לב והוא יכול להגיע מואר עם תאורה מעליו ולהוות רושם מכובד ביותר. יתרון נוסף ובולט בפרום על ידי שלטים, שלא מדובר בהוצאה גדולה ביחס לשיטות פרסום אחרות ועם זאת שלט יישאר לאורך זמן; מתנוסס מעל בית העסק.

הדפסה על שמשונית

עוד דרך פשוטה ויחסית זולה להדפסה שיווקית תהייה הדפסה על שמשונית. במידה ותרצו לסכך את המרפסת של העסק או של הבית ולהגן על החלל מפני השמש, שמשונית הרי תהייה פתרון טוב. שמשוניות עשויות מחומר אוטם שמונע חדירה של קרני שמש. בנוסף הן יכולות לשמש ככלי פרסומי נפלא לבית העסק ולחנויות ולהוות שלט פרסומי לכל דבר. בהדפסה על שמשונית ניתן לכתוב את הטלפון של בית העסק, הלוגו, את שמו וכל פרט רלוונטי ופרסומי, בהתאם לסוג בית העסק או המשרד. מקומות רבים עושים שימוש בשמשונית, שכן מדובר באלטרנטיבה אידיאלית עבור שלטים למשרד.

שילוט מעוצב לעסק

בכל הנוגע לענף השילוט לגודל השלט תהיה משמעות רבה, ואם אתה לא מספיק בולט בשטח, אזי לא יראו אותך. מציאות זו יצרה שלטים מכל הסוגים וכל אחד יותר מיוחד מהשני, יותר מקורי, יותר מנצנץ והתחרות גדולה. על סמך זה, מקובל היום לעצב שלטים לפי דרישות הזמן והתקופה ועושים זאת באמצעות שלטי תלת ממד מעוצבים או שלטים דיגיטליים ואינטראקטיביים. בנוסף, באמצעות שלטים מוארים בתאורה צבעונית או הבהובי נורות, שלטים יצירתיים שהתוכן שלהם מקורי או הומוריסטי. לכן, כשמעוניינים לבחור שילוט לבית העסק, מוטב לחשוב על גודל השלט וכיצד נרצה להבליט אותו בתנאי השטח הקיימים ולתת דגש גם על מקוריות.

מחשבון מחירים
המחיר למטר מתחיל מ-49 ₪.
ככל שתקנו יותר מטרים, המחיר למטר ירד.
למעלה