תפריט יצירת קשר

הדפסת שלטים

הדפסת שלטים זהו שירות שאנחנו מעניקים לעסקים, חברות, ארגונים ומוסדות שרוצים להדפיס כמות גדולה של שלטים במחירים נוחים. השלטים שלנו מודפסים על חומר חזק ועמיד שנקרא בשפת העם 'שמשונית' והוא חומר איכותי וטוב שיכול להתאים למגוון רחב של מטרות. החומר עמיד מפני תנאי מזג האוויר והצבע עליו נראה איכותי לגמרי כך שהדפסה על שמשונית היא הפיתרון הטוב ביותר למי שרוצה להדפיס שלטים ועדיין לחסוך כסף.

מה המחיר שלנו להדפסת שלטים?

הדפסת שלטים בחברת שמשונית היא בעלת מינימום הדפסה של 20 מטרים. זאת אומרת שאם אתם רוצים להדפיס רק שלט אחד קטן זה פחות מתאים. אבל אם אתם רוצים להדפיס מס' שלטים של 4-5 מטרים או כמות גדולה מאוד של שלטים, תמצאו אצלנו מחירים טובים שהולכים ומוזלים ככל שתקנו יותר. בצד האתר תוכלו לראות מחשבון מחירים שאיתו תוכלו לראות כמה יעלה לכם בדיוק הדפסת שלט, באילו מידות ובאיזו כמות. מנגנון ההנחה שלנו אומר שככל שתקנו יותר - תקבלו מחיר טוב יותר ואפשר להגיע עד למחיר של 30 ש"ח למטר. המחיר לא כולל משלוח.

מי מעצב את ההדפסה על השלטים?

לרוב באים אלינו לקוחות שכבר יש להם עיצובים לשלטים כך שאין בכך עלות נוספת. אבל במידה ואתם מעוניינים בעיצוב שלט, אנחנו מעצבים גם שירות כזה בתוספת תשלום. יש לרשותנו מספר מעצבים ומעצבות בסגנונות שונים שיכולים להתאים לצרכים שלכם.

הדפסת שלטים לעסקים

אנחנו עובדים בצמוד עם עסקים רבים שמשתמשים בשירותים שלנו בשוטף ואנחנו נשמח לעבוד גם איתכם. הדפסת שלטים לעסקים נועדה כדי לבצע פרסומים ושיווק והיתרון בפרסום שלטים בזול הוא מעולה מכיוון שככל שהכסף שלכם יקנה יותר שלטים תוכלו לפרסם את עצמכם יותר. לכן חשוב לבחור בחברת הדפסת שלטים שנותנת לכם את המחיר הטוב ביותר. בין לקוחותינו ישנם עסקים מראש העין, פתח תקווה, תל אביב, רמת גן, בני ברק, אלעד ועוד... בנוסף לכך, אנחנו מבצעים משלוחים לכל רחבי הארץ לעסקים מהצפון ועד הדרום. אנחנו גם עובדים עם מוסדות ציבור ועיריות כך שאתם יכולים לסמוך עלינו שהשירות שאנחנו נותנים לעסקים הוא בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מחשבון מחירים
המחיר למטר מתחיל מ-49 ₪.
ככל שתקנו יותר מטרים, המחיר למטר ירד.
למעלה